Šeštasis pojūtis. Intuicijos lavinimas su Liudmila Litviniene

 

Seminaras/mokymai

 

„Aš nujaučiau, kad taip atsitiks...“ arba „Žinojau, kad viskas įvyks būtent taip...“. Žmonės neretai klausinėja, ar pasitikėti savo nuojauta, intuicija, ar paisyti tik proto ir logiškų argumentų.

Ypatingas žinojimas – kai tikrai žinai, bet nežinai iš kur žinai, dar vadinamas intuicija.

 

Buityje intuicija apibūdinama kaip nuojauta, įžvalgumas, subtilus suvokimas, skverbimasis į esmę. Psichologijoje intuicija laikomas ypatingas žinojimas, specifinė savybė, kūrybinės veiklos mechanizmas.

 

Tūkstantmečius intuicija buvo laikomas dievų, mūzų, genijų, demonų, šešiasparnio Serafimo, balsų įsikišimas. Pavyzdžiui, kai Dekartui į galvą atėjo analitinės geometrijos idėja, jis tikėjo, kad jį apėmė dieviška nuojauta. Tuomet mokslininkas puolė ant kelių ir ėmė melstis.

 

Ar galime pasikliauti intuicija darbe, bendraudami su žmonėmis, kasdieniame gyvenime? Ar tas suvokimo jausmas, kuris mums dažnai kyla, kai be racionalių argumentų nujaučiame, ką rinktis ar kaip elgtis, vertas pasitikėjimo?

Pas vienus žmones intuicija yra puiki, o kiti nepasitiki, abejoja savo intuicija. Ar yra galimybė ją vystyti, išmokti ja naudotis? Ateik į mūsų INTUICIJOS LAVINIMO seminarą. Tai praktinis seminaras, kurio metu įvairių pratimų pagalba mes lavinsime savo intuiciją.

 

Seminaro programa:

Trukmė: 4 susitikimai po 3 val. (1 val. skirta teorijai ir 2 val. - praktikai)

  1. Intuicijos apibrėžimas. Pagrindinės sąvokos. Pratimai. 

  1. Kaip  išmokti atpažinti savo galias, atgaivinti savo intuiciją, suvokti sugebėjimus.

  1. Meditacija – metodas pažadinti ir sustiprinti intuiciją. Įvairios užduotys.

  1. Informacinių kanalų atpažinimas: vidinis regėjimas, klausa, jutimas ir žinojimas.
    Praktinės užduotys intuicijai lavinti.

 

Susidomėjus, dėl registracijos į seminarą arba informacijos apie jį - rašykite el. paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

© Pažinimo Keliu. Visos teisės saugomos.